banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
datca_logo
Satranc_20.Yil_Saydam
hizli_small
yildirim_small

Türkiye İş Bankası
Açılış ve 1. Tur
IMG 9934Bu yıl Datça'da dördüncüsü düzenlenen 2012 - 2013 Türkiye Hızlı Satranç Şampiyonası Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Ali Nihat YAZICI , Datça Belediye Başkanı Şener TOKCAN ve 77 sporcu ile 11 Ağustos 2012 cumartesi günü Datça Belediyesi Atatürk Spor Salonunda başladı.1
Açılış töreninde konuşmalarını yapan Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Ali Nihat YAZICI Hızlı Satranç Şampiyonasının gelecek sene yeniden Datça'da düzenlemek istediklerini söyledi ve sporculara başarılar diledi.

2

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı'nın konuşmalarının ardından kürsüye gelen Datça Belediye Başkanı Şener TOKCAN, Datça Belediyesi olarak zeka sporlarını desteklediklerini ve bundan sonra da bu desteği sürdüreceklerini, Federasyonun ve sporcularımızın dünya çapında büyük başarılar kazandıklarını ve bu başarıları destekleyen Türkiye İş Bankası'na teşekkürlerini sunan TOKCAN, tüm sporculara ve onları destekleyen sporcu velilerine teşekkürlerini iletti.


ana
Konuşmalarından sonra geleneksel açılış hamlesi için 1. masadaki yerlerini alan sporcularla basına fotoğraf veren YAZICI ve TOKCAN sporculara başarılar diledi.
 
Turkish Chess Federation © 2011